Tarih: 16 Kasım 2017, 11:25
Okunma: 331 Kez Görüntülendi

 

Başkan Selvitopu, Genel Müdür Sezer’le Karabağlar’da İncelemelerde Bulundu

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer ile birlikte Karabağlar’ın Metin Oktay, Refet Bele ve Tahsin Yazıcı, Esenyalı mahallelerinde incelemelerde bulundular.

 

Karabağlar Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hepşengüller, Fen İşleri Müdürü Abdurrahman Demirel,  İZBETON Genel Müdürü Yardımcısı Alphan Bozan’ın yanı sıra mahalle muhtarlarının da katıldığı ziyaretlerde özellikle yol düzenlemeleri, yağmur suyu drenaj hatları çalışmaları, asfalt serimi çalışmaları ve kaldırımları oldukça eskiyen sokaklarda yenileme çalışmalarının yapılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Selvitopu ve beraberindekiler,  mahalle ziyaretlerinde, Tahsin Yazıcı Mahallesi 9125/21 Sokak’ta ise meydan düzenlemesi ile ilgili değerlendirme yaptılar. Yetkililer ayrıca kahvehane ziyaretleriyle de bir süre vatandaşlarla sohbet ettiler ve vatandaşların taleplerini dinlediler.

Büyükşehir Belediyesi’nin desteğine teşekkür

Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 500 bin nüfusa sahip Karabağlar’ın 3 bin 500’ü aşkın sokağı bulunduğunu, belediyenin fen işleri müdürlüğünün geride kalan 3.5 yıllık süreçte tüm sokaklarda bakım, onarım, yenileme çalışmalarında bulunduğunu, çalışmaların devam ettiğini söyledi. Daha çağdaş, modern bir Karabağlar’ı yaratmak için çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini belirten Başkan Selvitopu, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile bugüne kadar koordineli çalıştıklarını, bundan sonra da çalışmaya devam edeceklerini belirterek İzmir Büyükşehir Beledyesi’nin desteğine teşekkür etti.

Top