Tarih: 27 Ağustos 2018, 09:25
Okunma: 201 Kez Görüntülendi


Başkan Selvitopu İşçilerle Buluştu, Bayramlarını Kutladı

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Gediz Asfalt Şantiyesi’nde işçilerle bayramlaştı, onların düzenlediği yemeğe katıldı.

Bayramlaşma törenine Başkan Muhittin Selvitopu’nun yanı sıra CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, DİSK Genel-İş 5 No'lu Şube Başkanı Ali Haydar Kara, Belediye - İş 4 No'lu Şube Başkanı Ayhan Doğan, Başkan yardımcıları, müdürler ile çok sayıda belediye işçisi bulundu

Yeniden üretim toplumu olmak zorundayız

Ülke olarak zor günler geçirdiklerini üretim yapan fabrikaları kapatarak, tüketim toplumu haline gelindiğini belirten Başkan Selvitopu, “Üreten bir ekonomi yaratmak zorundayız. Bizler gibi üretimi sizler ayakta tutuyorsunuz. Siz de emek var alın teri var. Ama bu ülkede bunlara yapmazsak geleceğimiz nokta budur. Bu zorlukları hep birlikte göğüslemek gerekiyor. Bunun için de birlik olmalıyız” diye konuştu.

Bir dönem daha görev yapmak istiyorum

Kendi kişisel egosu değil ülkeye, ilçeye ve insanlığa bakışı için bir dönem daha görev yapmak istediğini belirten “Elbette partim bunun değerlendirmesini yapacak. Ben sizlerle çalışmak istiyorum. Bunları birlikte başarırsak, istikrarlı yapıyı pekiştirirsek, Karabağlar halkı bundan fayda görür. Siyaset bir araçtır. Asıl amaç topluma ve insanlığa hizmettir. Ancak öyle toplumumuza, ülkemize faydalı oluruz. Tek beklentimiz kentimizi daha güzel yapmak. Yereldeki temel amacımız bu” dedi.

Başkan Selvitopu son olarak yaptıkları iş’te alın teri döken arkadaşların her zaman yanında olduklarını ve önünde de saygıyla eğildiklerini sözlerine ekledi.

Başkana çiçek verdiler

Konuşmaların ardından çalışanlar, Başkan Selvitopu’na çiçek vererek bayramını kutladı. Sendika Şube Başkanları da yapmış oldukları konuşmalarda tüm çalışanlara aileleri ile birlikte iyi bir bayram geçirmelerini diledi.

Top