Tarih: 06 Ağustos 2018, 08:59
Okunma: 235 Kez Görüntülendi

 

Karabağlar'da Yaz Okulları Sona Erdi

Karabağlar Belediyesi'nin çocukların yaz tatillerini daha verimli geçirmeleri için düzenlediği yaz okulları sona erdi. Yaz okulları bitiminde gerçekleştirilen "Yıl Sonu Etkinliği"nde ise çocuklar yeteneklerini sergiledi.

İlçede eğitime olanaklar çerçevesinde destek veren Karabağlar Belediyesi, semt merkezlerinde düzenlediği yaz okullarıyla çocuklara yeteneklerini de gösterebilme imkanı sundu. Bir ay boyunca 8 ayrı semt merkezinde 200 çocuğun katılımıyla gerçekleşen yaz okulları, yıl sonu etkinliği ile sona erdi. Karabağlar Belediyesi Bozyaka Kültür Merekezi'nde düzenlenen etkinlikte çocuklar, felsefe, dans, görsel sanatlar, müzik, eğlenceli bilim, eğlenceli matematik, drama ve kısa film dallarında hünerlerini sergiledi.

Vatandaşların ve ailelerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan Karabağlar Belediye Başkan Yardımcısı Güven Güngörmüş, çocukların farklı bir ortamda çok keyifli bir yaz geçirdiğini ifade etti. Güngörmüş, "Bizler belediye olarak çocuklarımızın gelişimine katkı koyabildiysek ne mutlu. Çocuklarımız için bu tür etkinlikler yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

 

Top