Tarih: 05 Kasım 2018, 08:24
Okunma: 214 Kez Görüntülendi

TÜRFAD'dan Selvitopu'na Teşekkür Ziyareti

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Türkiye Futbol Adamları Derneği(TÜRFAD) yönetim kurulunu makamında kabul etti.

TÜRFAD Başkanı Bahri Vreskala ve yönetim kuruluyla bir araya gelen Başkan Selvitopu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Karabağlar Belediyesi'nin, İzmirspor’un 3 efsane futbolcusu Tarık Gençay, Seyfi Talay ve Özcan Altuğ anısına yaptırdığı anıt rölyef için teşekkürlerini ileten TÜRFAD Başkanı Bahri Vreskala ve üyeler, Başkan Selvitopu'na spora verdikleri destek için de ayrıca teşekkür ettiler.

Spora her zaman destek vereceğiz

Karabağlar Belediyesi'nin spora destek olmaya devam edeceğinin altını çizen Selvitopu, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve boş vakitlerini daha verimli geçirmeleri için sporun önemli olduğunu ifade etti. Karabağlar Belediyesi'nin ilçedeki amatör spor kulüplerine de malzeme ve nakdi yardımlarda bulunduğunu hatırlatan Selvitopu, “Diğer alanlara destek olduğumuz gibi Karabağlar’da spora da önem veriyoruz. Karabağlar Belediyesi olarak hem spor hem de kültürel alt yapıyı geliştirmeye çalışıyoruz. Karabağlar’ın spor, bilim ve kültür merkezlerinin yanı sıra üniversitelere ihtiyacı var. Sporculara hizmet edecek, içinde amatör futbol kulüplerinin maçlarını da oynayacağı futbol sahası, buz pateni pisti, yarı olimpik yüzme havuzu, voleybol ve basketbol sahalarının yer aldığı 32 dönümlük alanda Uzundere Gençlik projesini hazırladık. İki kere ihaleye çıktık, hukuka rağmen bugüne kadar hep engellendik. Karabağlar’ın gelişimine, dönüşümüne köstek olunmasın artık. Bunun gibi projeler bekletilmesin. Karabağlar halkının, gençlerin,çocukların bu tesislere çok ihtiyacı var. Biz koşullar ne olursa olsun spora her zaman destek vermeyi sürdüreceğiz.” Diye konuştu.

 

 

Top