KARABAĞLAR BELEDİYESİ 2019 YILI ENCÜMEN ÜYELERİ VE MECLİS İHTİSAS KOMİSYONLARI LİSTESİ

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ MECLİS 2. BAŞKAN VEKİLİ ENCÜMEN ÜYESİ ENCÜMEN ÜYESİ ENCÜMEN ÜYESİ
MEHMET AYDOĞAN MUSTAFA ALPER GÜLDALI BAKİ DURMUŞ SERVİNAZ ÖMÜR OKAN ARAS

 

 

 

DİVAN KATİPLERİ DİVAN KATİPLERİ DİVAN KATİPLERİ DİVAN KATİPLERİ DİVAN KATİPLERİ DİVAN KATİPLERİ
ASİL ÜYE ASİL ÜYE ASİL ÜYE YEDEK ÜYE YEDEK ÜYE YEDEK ÜYE
DİLA KOYURGA MURAT BARAN UYGUN DERYA PALA AHMET DAVULCU NURDAN ŞENKAL UÇAR SERAP EYCE

 

İMAR KOMİSYONU İMAR KOMİSYONU İMAR KOMİSYONU İMAR KOMİSYONU İMAR KOMİSYONU
MUSTAFA ŞAFAK BARAN ZAFER LEVENT YILDIR MURAT BARAN UYGUN FIRAT EROĞLU İBRAHİM ULUBAŞ

 

 
 
 
PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU
MÜMTAZ RODOS  CAN ERSOY SELAMİ İYİER HÜSEYİN UZUN DERYA PALA

 

 

 

HUKUK KOMİSYONU HUKUK KOMİSYONU HUKUK KOMİSYONU HUKUK KOMİSYONU HUKUK KOMİSYONU
BAKİ DURMUŞ TURABİ BÜLENT EMRE SAİT KARAASLAN BİLEN ARAS İSMET SOYSAL

 

 

 

SAĞLIK KOMİSYONU SAĞLIK KOMİSYONU SAĞLIK KOMİSYONU SAĞLIK KOMİSYONU SAĞLIK KOMİSYONU
AHMET DAVULCU ALİ BARTU NEDİM TOPALOĞLU  HALİME HANNAN YILDIZ CENGİZ AKTAŞ

 

 

 

ÇEVRE KOMİSYONU ÇEVRE KOMİSYONU ÇEVRE KOMİSYONU ÇEVRE KOMİSYONU ÇEVRE KOMİSYONU
AHMET ŞAFAK NURDAN ŞENKAL UÇAR MURAT BARAN UYGUN ADEM KEMERKAYA FAYSAL ACAR

 

 
 
 
ESNAF KOMİSYONU ESNAF KOMİSYONU ESNAF KOMİSYONU ESNAF KOMİSYONU ESNAF KOMİSYONU
SELAMİ İYİER ALİ BARTU İNAN KARAKOYUN  HALİME HANNAN YILDIZ İSMET SOYSAL

 

 
 
PAZARYERLERİ KOMİSYONU PAZARYERLERİ KOMİSYONU PAZARYERLERİ KOMİSYONU PAZARYERLERİ KOMİSYONU PAZARYERLERİ KOMİSYONU
SAİT KARAASLAN MEHMET AYDOĞAN AHMET ŞAFAK FAYSAL ACAR METİN ALTINAĞIZ

 

 
 
 
 
ENGELLİLER KOMİSYONU ENGELLİLER KOMİSYONU ENGELLİLER KOMİSYONU ENGELLİLER KOMİSYONU ENGELLİLER KOMİSYONU
SERVİNAZ ÖMÜR İNAN KARAKOYUN DİLA KOYURGA DERYA PALA HALİME HANNAN YILDIZ
 

 

 
 
 
BURS ve EĞİTİM KOMİSYONU BURS ve EĞİTİM KOMİSYONU BURS ve EĞİTİM KOMİSYONU BURS ve EĞİTİM KOMİSYONU BURS ve EĞİTİM KOMİSYONU
TURABİ BÜLENT EMRE  AHMET DAVULCU MÜMTAZ RODOS SERAP EYCE İSMET SOYSAL
 
 
 
 
 
 
SPOR KOMİSYONU SPOR KOMİSYONU SPOR KOMİSYONU SPOR KOMİSYONU SPOR KOMİSYONU
NEDİM TOPALOĞLU  TARKAN FİKRET ÇALIK DİLA KOYURGA CENGİZ AKTAŞ FIRAT EROĞLU
 
 
 
 
 
KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
NURDAN ŞENKAL UÇAR DİLA KOYURGA OKAN ARAS SERAP EYCE İBRAHİM ULUBAŞ

 

 

 

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU
ZAFER LEVENT YILDIR  CAN ERSOY ALİ RIZA ÇAMUR FİKRET MISIRLI FIRAT EROĞLU
 
 
 
 
 
 
AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU
MEHMET AYDOĞAN BÜLENT SÖZÜPEK BAKİ DURMUŞ FİKRET MISIRLI HÜSEYİN UZUN

 

 

 
 
 
KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU
 AHMET ŞAFAK METİN ALTINAĞIZ ALİ  RIZA ÇAMUR BİLEN ARAS ADEM KEMERKAYA

 

 

 

EĞİTİM VE SOSYAL YARDIM KOMİSYONU EĞİTİM VE SOSYAL YARDIM KOMİSYONU EĞİTİM VE SOSYAL YARDIM KOMİSYONU
NURDAN ŞENKAL UÇAR SELAMİ İYİER DERYA PALA

 

 

 

EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
MÜMTAZ RODOS -Asil Üye FİKRET MISIRLI 
Yedek Üye


 

 

 

KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
 
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
 
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
 
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
 
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
 
TÜRABİ BÜLENT EMRE
ASİL ÜYE
CAN ERSOY
ASİL ÜYE
FİKRET MISIRLI
ASİL ÜYE
DİLA KOYURGA
YEDEK ÜYE
AHMET DAVULCU
YEDEK ÜYE
BİLEN ARAS
YEDEK ÜYE
Top